Provoz advokátní kanceláře nepřerušen

Vážení a milí klienti,

dovolte nám, abychom Vám alespoň touto formou vyjádřili naši podporu v obtížné situaci, v níž jsme se všichni neočekávaně ocitli. 

S ohledem na celostátní bezpečnostní opatření proti šíření viru COVID-19 a doporučení České advokátní komory ohledně poskytování právních služeb v období nouzového stavu jsme v Advokátní kanceláři Vítek Mrázek Kramný s.r.o. bezodkladně zavedli řadu preventivních opatření, abychom neohrozili zdraví našich klientů, kolegů a partnerů, avšak při současném zachování neomezeného provozu naší advokátní kanceláře. Jelikož je pro nás zdraví na prvním místě, respektujeme a v plném rozsahu aplikujeme veškerá nařízení spočívající v omezení osobních kontaktů.

Současně Vás však chceme ujistit, že jsme zde pro Vás za každé situace a provoz Advokátní kanceláře Vítek Mrázek Kramný s.r.o. jsme neomezili.  Všichni naši advokáti jsou Vám plně k dispozici. Upravili jsme způsob poskytování našich služeb tak, abychom minimalizovali osobní kontakt s klienty, aniž by však tato opatření jakkoli negativně ovlivnila kvalitu námi poskytovaných právních služeb.

Nadále jsme Vám tak k dispozici standardně nejen telefonicky a přes e-mail, ale také prostřednictvím nejrůznějších aplikací umožňujících telekonference a videokonference (WhatsApp, Facetime, Skype a případně jiných dle Vaší preference). Bude-li pro poskytnutí našich služeb osobní schůzka nezbytná, jsme po vzájemné dohodě připraveni se s Vámi setkat s tím, že použijeme doporučené ochranné pomůcky. 

Pokud máte jakékoli další dotazy nebo potřebujete bližší informace, můžete se kdykoli obrátit na společníky kanceláře Petra Mrázka a Davida Kramného (petr.mrazek@advokatvam.cz, david.kramny@advokatvam.cz), případně nám zaslat jakékoli dotazy na e-mailovou adresu sak@advokatvam.cz .

V sekci COVID – 19 naleznete stručné odpovědi na časté dotazy našich klientů, které jsme v posledních dnech v souvislosti s tímto tematem řešili, a současně upozornění na právní otázky, kterým doporučujeme věnovat v těchto dnech zvýšenou pozornost s ohledem na minimalizaci škodlivých následků. Informace budeme postupně doplňovat a aktualizovat v závislosti na budoucích opatřeních vlády. Tyto i jiné otázky jsme připraveni konzultovat s Vámi individuálně a naše závěry konkretizovat pro Vaše individuální situace a podmínky.

V závěru nám dovolte popřát Vám všem především pevné zdraví a vysokou míru optimismu a trpělivosti! Přejme si, abychom společně toto náročné období ve zdraví co nejdříve překonali. Těšíme se na osobní setkání s Vámi v méně turbulentních dnech.

Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci, které si velmi vážíme.

S úctou

Společníci Advokátní kanceláře Vítek Mrázek Kramný s.r.o.

Dalibor Vítek                 Petr Mrázek       David Kramný 

Menu